fergul insaat, insaat, fergul, van konut, konut projeleri, van insaat firmasi, en yeni konut projeleri, insaat projeleri, van konut projeleri, van satilik ev, van kiralik ev

Ayrıcalıklarımız

Kalite

Verdiğimiz tüm hizmetlerimizi ilk seferinde doğruya ulaşarak, tam zamanında yapmak vazgeçilmez prensibimizdir. Tüm projelerimizde müşteri odaklılık ana hedeftir. Bu nedenle müşteri memnuniyetinin artırılması için müşteri beklentilerinin hep bir adım ötesinde olmaya dikkat edilmektedir. Bu amaç doğrultusunda ana politikamız; yasal şartlara, şartnamelere uygun olarak; müşteriye uluslararası standartlarda kaliteli hizmet sunmak; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanmak; faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek ve tüm çalışanlarımız tarafından bu politikamızın benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamaktır. İnşaatın her aşamasında bu politika ve prensipler göz önünde bulundurulmaktadır.

Erken Teslim

Fergül İnşaat şu ana kadar yapmış olduğu 1230 adet konut , 104 dükkan (iş yeri) ve ofis’lerden oluşan, 194.300 m²'lik inşaat alanına sahip projelerinin tamamını 4 ile 6 ay arasında, süresinden erken teslim gerçekleştirmiştir.

Garanti

Fergül İnşaat, teslim etmiş olduğu konut veya diğer birimlerde 6 ay boyunca ücretsiz olarak teknik destek ve malzeme değişim hizmeti vermektedir

Talebiniz başarıyla iletildi. En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler

Sizi Arayalım

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına bizimle iletişime geçin.

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, Fergül İnşaat Petrol TİC. LTD. ŞTİ. ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine izin veriyorum.

© Copyright 2021 - Fergül İnşaat